עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בעכו
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בעכו
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

נקלעת לחובות כבדים כתוצאה מהתנהלות עסקית, מצב רפואי או משפחתי? הבנקים, הספקים וגופי האשראי לא מאפשרים לך לעמוד על הרגליים? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד עוסק בייעוץ, ייצוג וליווי חייבים (תאגידים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים) בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל) בעכו והסביבה.

לצערנו, לעיתים נסיבות החיים עלולות להוביל עצמאים, יזמים ואנשים פרטיים למערבולת כלכלית אשר לא מאפשרת להם להתייצב ולעמוד על הרגליים – החדשות הטובות הן שגם אם נקלעת לסיטואציה בלתי אפשרית, באמצעות מגוון הליכים בחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי החדש, כיום יותר מבעבר, ניתן לשים סוף לחובות, לפתוח דף חדש ולקבל שקט נפשי.

לייעוץ ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בעכו, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך. 

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בעכו
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב בעכו

משרד עו"ד מתי ידיד מעניק הגנה, ליווי וייעוץ משפטי אפקטיבי, נכון ומותאם אישית לבעלי עסקים ואנשים פרטיים אשר נקלעו לחובות כבדים. הניסיון הרב שצברנו בדיני חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מאפשר לנו להתאים את הפתרון המשפטי הנכון ביותר לכל חייב עד לקבל צו הפטר (פטור מכל חובות העבר).

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך.

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בעכו, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!