עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בעתלית
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בעתלית
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

החובות הפיננסיים שלך כבר ממזמן חצו את רף ההכנסות שלך? הבנקים, חברות האשראי והנושים מגבילים את צעדיך? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד עוסק בליווי, ייצוג וייעוץ משפטי לחייבים (אנשים פרטיים, בעלי עסקים ותאגידים) בהסדרי חוב מורכבים או בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל).

נסיבות החיים, יוקר המחייה והמציאות הכלכלית בישראל יכולה להוביל כל אדם נורמטיבי למצב של חובות הולכים וגדלים. במקרים רבים ניתן לבחון את הרכב החובות וההכנסות של החייב, לבנות אסטרטגיה משפטית מותאמת אישית ולפעול בצורה אקטיבית כך שהחייב יוכל לקבל פטור מל חובות העבר (הפטר חלוט).

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בעתלית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בעתלית
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב בעתלית

..

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בעתלית, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!