עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקריות
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקריות
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

החובות שלך מצטברים מידי יום ואין לך מושג אם בכלל תוכל להחזיר אותם? המצב הכלכלי מעיק על המצב המשפחתי, האישי והעסקי שלך? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד בעל ניסיון רב בייצוג חייבים (בעלי עסקים או אנשים פרטיים) בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל), ייצוג חייבים בהוצאה לפועל, ביטול הגבלות ועיקולים על לקבלת צו הפטר מחובות העבר. הניסיון הרב שצברנו בייצוג חייבים ובניהול משברים כלכליים מאפשר לנו לייצג את האינטרסים שלך מול הנושים ולאפשר לך לחזור לשגרת חיים נורמטיבית מבחינה כלכלית.

לייעוץ ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקריות, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך. 

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקריות
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב בקריות

משרד עו"ד מתי ידיד מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, ייצוג וליווי בתחום חדלות הפירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל/הוצאה לפועל) בפריסה ארצית. אם רובצים עליך חובות כתוצאה מהסתבכות עסקית, מתן ערבויות אישיות או נסיבות החיים, אל תתפשר על עורך דין אשר אינו מתמחה בנושא זה בלבד.

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקריות, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!