עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית חיים
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית חיים
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

החובות הצטברו לכדור שלג שאי אפשר לעצור אותו? הספקים, הבנקים וחברות האשראי לוחצות אותך? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד עוסק בהגנה, ליווי וייצוג של חייבים פרטיים ועסקיים בהסדרי חוב מורכבים או הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל) בקרית חיים והסביבה הקרובה.

הניסיון הרב שצברנו, לימד אותנו כי כל אדם נורמטיבי, שכיר או עצמאי עלול למצוא את עצמו עם חובות עתק שהולכים וגדלים בכל יום כתוצאה מפיטורים, מחלה או הרפתקה עסקית שלא צלחה. במקרים אלה, למרות שהמצב נראה שחור, אפשר לצאת לדרך חדשה, לקבל הגנה משפטית והפטר חלוט (פטור מכל חובות העבר) והזדמנות אמיתית לפתוח דף חדש בחיים.

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית חיים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית חיים
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב בקרית חיים

..

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית חיים, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!