עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית ים
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית ים
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

הבנק סגר לך את האשראי? החובות מצברים בכל חודש ואין לך מושג אם ניתן בכלל להחזיר אותם? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד מעניק הגנה משפטית לחייבים (אנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות בקרית ים והסביבה) בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי או ביצוע הסדרי חוב בתוך או מחוץ לכותלי בית המשפט.

לצערנו, הצטברות של חובות, מחנק אשראי או הרפתקאות עסקיות שלא צלחו יכולות להוביל כל אחד מאיתנו למצב של חדלות פירעון (פשיטת רגל). במקרים רבים, אפשר להתמודד עם הבור התקציבי שנוצר באמצעים משפטיים במטרה לצמצם או לקבל הפטר חלוט (פטור מכל חובות העבר) לאחר תקופת זמן קצובה.

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית ים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית ים
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב בקרית ים

..

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית ים, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!