עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית מוצקין
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית מוצקין
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

החובות מצטברים בכל חודש? הבנקים, הספקים או הנושים לא מפסיקים להצר את צעדיך? ההוצאה לפועל הטילה עליך כבר עיקולים? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד מעניק ייצוג משפטי בהסדרי חוב מורכבים, הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי של אנשים פרטיים, בעלי עסקים וארגונים בקרית מוצקין והסביבה הקרובה.

הניסיון הרב שצברנו בייצוג חייבים בהליכי חדלות פירעון ושיקום וכלכלי מאפשר לנו לייצג את האינטרסים שלך בצורה נכונה, משפטית וחוקית מול כלל הגורמים בהליך המשפטי. בסופו של יום, חובות יכולים להיווצר לכל אחד מאיתנו, אך חשוב לא להתעלם מהמצב משום שהוא לא יעלם מעצמו ולפעול בצורה אקטיבית במטרה לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית.

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית מוצקין, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית מוצקין
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב בקרית מוצקין

..

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית מוצקין, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!