עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית שמואל
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית שמואל
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

החובות שלך לא מפסיקים להצטבר בכל יום? המצב הכלכלי בלתי נסבל? הבנקים, חברות האשראי והספקים לא מפסיקים להתקשר? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד מתמחה בייצוג, ליווי ומתן ייעוץ משפטי לחייבים בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי או הסדרי חוב בהוצאה לפועל.

הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי מעניקים לכל חייב פרטי, עסקי או תאגיד את האפשרות לקבל שקט תעשייתי ואפשרות אמיתית להתמודד עם החובות. במקרים רבים, אם החייב עומד בהנחיות ההליך המשפטי, הוא יכול ליהנות מהפטר (פטור מלא מכל חובות העבר) אשר מעניק לו את ההזדמנות לפתוח דף חדש בחייו מבחינה כלכלית.

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית שמואל, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל בקרית שמואל
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב בקרית שמואל

..

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל בקרית שמואל, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!