עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל ברכסים
חדלות פירעון ושיקום כלכלי

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל ברכסים
חדלות פירעון • הוצאה לפועל • הסדר חובות

החובות שלך גדלים בכל יום מחדש? הבנקים, חברות האשראי וחברות התקשורת הטילו עיקולים בהוצאה לפועל? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד מתי ידיד עוסק בייעוץ וייצוג של חייבים בהסדרי חוב מורכבים או בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי בהתאם לרפורמה החדשה בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל).

לצערנו, המציאות העסקית, יוקר המחייה או נסיבות החיים (מחלה, פציעה וכדומה) יכולים להוביל כל אחד מאיתנו למצב של חדלות פירעון (פשיטת רגל). הרפורמה החדשה בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל), שמה את החייב במרכז ומאפשרת לו להשתקם בסיומו של ההליך המשפטי, לקבל צו הפטר (פטור מכל חובות העבר) והזדמנות לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית.

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל ברכסים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד מתי ידיד - עורך דין פשיטת רגל ברכסים
חדלות פירעון ושיקום כלכלי, הקפאת הליכים והסדרי חוב ברכסים

..

חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל)

הוצאה לפועל

הסדר חובות

פתיחת חברה

הקפאת הליכים לחברות ותאגידים

פירוק חברה

המלצות מלקוחות המשרד

הגעתי לעו"ד מתי ידיד לאחר שצברתי חובות דמיוניים של יותר מ – 2.5 מיליון ש"ח כתוצאה מהשקעה עסקית שלא צלחה. אני לעולם לא הייתי חייב שקל לאיש ופתאום מצאתי את עצמי במצב שאין לי כסף לקנות אוכל בסופר כי ההכנסות שלי נבלעות במינוס בבנק. עו"ד מתי ידיד הבטיח לי שהוא יוציא אותי מזה ואכן זה קרה קיבלתי הפטר מלא מהחוב המקורי.

מתי תודה רבה, הצלת לי את החיים!
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לייעוץ משפטי ראשוני עם עו"ד מתי ידיד, עורך דין לענייני פשיטת רגל ברכסים, ניתן ליצור קשר ב- 072-3975007 ונשמח לעמוד לרשותך!