עו"ד עופר פרץ - משרד עורכי דין חדלות פירעון (פשיטת רגל) בכפר סבא

נקלעת לחובות כבדים כתוצאה מהתנהלות עסקית, מצב רפואי או משפחתי? הבנקים, הספקים וגופי האשראי לא מאפשרים לך לעמוד על הרגליים? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד עופר פרץ עוסק בייעוץ, ייצוג וליווי חייבים (תאגידים, בעלי עסקים ואנשים פרטיים) בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל/הסדר חובות/הוצאה לפועל) בכפר סבא והסביבה. לצערנו, לעיתים נסיבות החיים עלולות להוביל עצמאים, יזמים ואנשים פרטיים למערבולת כלכלית אשר לא מאפשרת להם להתייצב ולעמוד על הרגליים – החדשות הטובות הן שגם אם נקלעת לסיטואציה בלתי אפשרית, באמצעות מגוון הליכים בחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי החדש, כיום יותר מבעבר, ניתן לשים סוף לחובות, לפתוח דף חדש ולקבל שקט נפשי.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, דיסקרטי ומותאם אישית מעורך דין פשיטת רגל בכפר סבא, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3726596 ונשמח לעמוד לרשותך. 

איך אנו יכולים לעזור לך?

משרד עו"ד עופר פרץ מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, ייצוג וליווי בתחום חדלות הפירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל/הסדר חובות/הוצאה לפועל) לתושבי הוד השרון והסביבה. 

אם רובצים עליך חובות כתוצאה מהסתבכות עסקית, מתן ערבויות אישיות או נסיבות החיים, אל תתפשר על עורך דין בהוד השרון אשר אינו מתמחה בנושא זה בלבד.

"כלל גדול בידינו שאין מערכת משפטית יכולה להתפרנס מגופו של הדין בלבד. גופה של מערכת המשפט זקוק הוא לנשמה, ויש שאף לנשמה יתרה. "
מנחם אלון
שופט בית המשפט העליון

מה הלקוחות מספרים עלינו?

לייעוץ ראשוני עם עו"ד פשיטת רגל בכפר סבא, ניתן ליצור קשר ב-072-3726596 ונשמח לעמוד לרשותך!