עו"ד עופר פרץ - משרד עורכי דין חדלות פירעון (פשיטת רגל) ברמת השרון

יש לך חובות כבדים ואינך יכול לשלם אותם? הבנקים, הספקים או מוסדות המדינה לוחצים אותך בכל יום מחדש לפינה? – אנו נמצאים כאן בשבילך!

משרד עו"ד עופר פרץ מייעץ, מייצג ומלווה בעלי עסקים, חברות ואנשים פרטיים בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל/הסדר חובות/הוצאה לפועל) ברמת השרון.

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים לימד אותנו כי הסתבכות כלכלית יכולה לקרות לכל אחד, בכל שלב בחייו – עם זאת, חשוב לדעת כי בהחלט יש פתרון יעיל, אפקטיבי ומהיר לנושא. הרפורמה המקיפה שבוצעה בשנים האחרונות וחקיקת חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נותנת לכל אדם או תאגיד את האפשרות לחזור ולעמוד על הרגליים מבחינה כלכלית בתוך פרק זמן קצוב.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, מותאם אישית ודיסקרטי מעורך דין פשיטת רגל ברמת השרון, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3726596 ונשמח לעמוד לרשותך.

איך אנו יכולים לעזור לך?

משרד עו"ד עופר פרץ מעניק מגוון רחב של פתרונות משפטיים, ייצוג וליווי אישי לבעלי חברות או אנשים פרטיים אשר נקלעו לחובות כבדים.

צוות המשרד רואה כנגד עיניו את טובת החייב בלבד (אנו לא מייצגים נושים) ואנו מבטיחים לעשות את המקסימום האפשרי במסגרת החוק עד לקבלת צו הפטר (פטור מלא מחובות העבר).

"כלל גדול בידינו שאין מערכת משפטית יכולה להתפרנס מגופו של הדין בלבד. גופה של מערכת המשפט זקוק הוא לנשמה, ויש שאף לנשמה יתרה. "
מנחם אלון
שופט בית המשפט העליון

מה הלקוחות מספרים עלינו?

לייעוץ ראשוני עם עו"ד פשיטת רגל ברמת השרון, ניתן ליצור קשר ב- 072-3726596 ונשמח לעמוד לרשותך!